Space Invasion(PL),Uni2,Sojusz: DESTROYERS (DSS)

Destroyers (DSS)

Ogłoszenie

AKTUALNIE w TOP >38<

#1 2009-02-16 00:10:48

Syczek

Sojusznik

280437
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 16

Bombowiec z płaszczem maskującym

Ostatnio tak sobie czytam o bombowcu z płaszczem maskującym i mam pytanie odnośnie reala czy ten "płaszcz maskujący" to w ogóle coś daje czy to tak dla picu i bajeru napisane jest. Bo jeżeli to real to jeżeli atakuję kogoś to ten nie powinien widzieć mnie jak do niego lecę a wyświetli mu już tylko wynik mojego działania w postaci raportu wojennego.
Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o odpowiedź tylko konkretną z wyjaśnieniem jeśli można XDXD


POGROMRządzi nie podskakuj bo ci prąd wyłączą XDXD

Offline

 

#2 2009-02-16 07:12:33

tomalkowy

Moderator

3179870
Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 26

Re: Bombowiec z płaszczem maskującym

z tego co wiem to nie widac ich do pewnego momentu pózniej normalnie
a co niektórzy do bombowców jeszcze dodaja sondy i wtedy jeszcze dłuzej ponoc ich nie widac


Goście!!!Pamietaj Kto Tu Rzadzi!!!

Offline

 

#3 2009-02-16 08:29:29

marcin_szelest

Sojusznik

5000585
Skąd: ŻORY
Zarejestrowany: 2009-02-09
Posty: 19
WWW

Re: Bombowiec z płaszczem maskującym

podobno widać bombowce 10 min przed atakiem


Jedną z zalet demokracji jest to, że nikt kto został wybrany nie jest głupszy niż ci co go wybrali.
Im głupszy jest ten wybrany, tym głupsi są ci co go wybierali...

Offline

 

#4 2009-02-16 12:03:09

-DAR0-

Leader Sojuszu

Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 24
WWW

Re: Bombowiec z płaszczem maskującym

bombowiec robi podwojne udezenie, czyli ma jakby ruch do przodu ale niszczy dzieki temu ruchowi tylko instalacje obronne dzieki temu swietnie nadaje sie do niszczenia ich. ma jednak wade-ma slaba oslone-wysylajac w wyprawe wojenna bombowce majac nawet przewage trzeba sie liczy z utrata kilka procent z nich. dobrze nadaja sie do atakow lacznie z niszczycielami (np wysylasz 10transmiterow,50niszczycieli i 400bombowcow i wrog mysli ze masz cienka sile, zostawia flote a tu lubudu!)


"Jezeli ktos wygral wojne, znaczy sie ze rozwazal dlugo. Jesli przegral, znaczy ze rozwazal krotko lub nie rozwazal wcale. Dlugie rozwazania to zwyciestwo."

/Sun-Tsu, war academy./

Offline

 

#5 2009-02-16 12:08:58

-DAR0-

Leader Sojuszu

Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 24
WWW

Re: Bombowiec z płaszczem maskującym

bombowca wogole nie widac podczas ataku, na skanerze tez nie


"Jezeli ktos wygral wojne, znaczy sie ze rozwazal dlugo. Jesli przegral, znaczy ze rozwazal krotko lub nie rozwazal wcale. Dlugie rozwazania to zwyciestwo."

/Sun-Tsu, war academy./

Offline

 

#6 2009-02-17 22:10:36

Syczek

Sojusznik

280437
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 16

Re: Bombowiec z płaszczem maskującym

Dzięki za odpowiedzi właśnie te informacje były mi potrzebne to skompletowania floty Niszczyciele już mam jeszcze tylko bombowce i będę siać zniszczenie (chyba ;D )


POGROMRządzi nie podskakuj bo ci prąd wyłączą XDXD

Offline

 
DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS - DSS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plLoty Rzeszów Oslo biuro ksiegowe UK wodomierze wrocław